Enpara Kredi Kartı

tarafından
75
Enpara Kredi Kartı

Enpara.com Türkiye sınırları içerisinde bankacılık alanında öncü olan bankalar arasındadır. Türkiye’de ilk defa bu kadar avantajlı ve bu kadar hızlı bankacılık işlemi yapan ilk banka olarak faaliyete geçmiştir. QNB Finansbank bünyesinde kurulan ve bir şube olarak gözüken enpara.com başkangıçta bankacılık ve kredi işlemleri konusunda hizmet vermekteydi. Yaklaşık 2 yıldır kredi kartı konusunda da hizmet veren ve sunduğu cazip fırsatlarla Türkiye’de bankacılık alanında ilk’leri yaşatan bir bankadır. Tüm bankalar müşterilerinden aidat alırken veya aidatsız gibi seçenek sunarken, enpara.com müşterilerine kredi kartlarını düzenli kullanmaları halinde 100 TL ödül olarak aidat vermekte.

Bankacılık alanında yaptığı önemli adımlar ile adından sıkça duyurmayı başarıyor. Enpara Kredi Kartı Nasıl Alınır ve Enpara Müşterisi Nasıl Olunur gibi sorularınıza verilecek en önemli cevabımız enpara müşterisi olmanın çok kolay. Bankada sıra beklemeyerek, bankacılık sözleşmenizin enpara müşteri temsilcileri tarafından vereceğiniz adrese gelmesini ve istediğiniz adreste enparalı olmanızı sağlamakta. Enpara internet sitesi üzerinden bir kaç dakika içinde başvurunuzu yapabilir, kısa ve kolay bilgileri cevaplayıp başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurunuzun ardından ortalama 10 gün içerisinde müşteri temsilcisi sizden randevu talep etmek için sizi arıyor ve adresinizde sizleri ziyaret ederek enparalı yapıyor.

Enpara Kredi Kartı Başvuru

Diğer bankalara kıyasla enpara kredi kartı başvurusu yapmak oldukça basit ve hızlıdır. Eğer enpara müşterisi değilseniz kredi kartıyla birlikte enpara müşterisi olmak için de internet sitesi üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Eğer enpara müşterisiyseniz ürünler sekmesi altından kredi kartı’nı seçerek hemen başvurun’a tıklayıp gerekli bilgileri doldurarak başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru sonucunuz bir kaç dakika içerisinde sisteme kayıtlı cep telefon numaranıza sms olarak gönderilmektedir. Eğer QNB Finansbank kredi kartınız mevcut ise ortak limitle anında onay vermektedir. Eğer yeni müşteri olacaksanız enpara müşteri temsilcileri başvuru ardından sizi arayarak bankacılık ve kredi kartı sözleşmesini imzalayarak kartlarınızı teslim etmek üzere müsait olduğunuz bir gün için randevu alacaktır.

Enpara Kredi Kartı Limit Arttırım Talebi

Enpara.com internet bankacılığı veya mobil uygulama üzerinden limit artış talebinde bulunabileceğiniz gibi aynı zamanda 0850 222 36 63 telefon bankacılığı üzerinden de müşteri temsilcileri ile görüşerek limit artış talebinde bulunabilirsiniz. Gelir ve kredi puanınıza göre limti arttırım talebiniz değerlendirilerek sonucu kısa süre içerisinde sistemde kayıtlı cep telefonunuza sms yoluyla gönderilmektedir.

Enpara Kredi Kartı Özellikleri / Avantajları

 • İmzaladığınız sözleşmede de açık bir şekilde belirtildiği üzere ömür boyu aidat almayacağının sözünü vermektedir.
 • Enpara.com kredi kartınızı düzenli olarak kullanıyorsanız ve 6 ay boyunca aylık en az 10 TL tutarında 10 adet işlem yapmanız halinde 7.ay’da 100 TL tutarında aidat vadesiz TL hesabınıza yatırılmaktadır. 2 yıl boyunca geçerli olan bu kampanyadan tüm enpara müşterileri faydalanabilmektedir.
 • Enpara kredi kartınızla her ay 1.000 TL’ye kadar yaptığınız harcamalarınızı faizsiz ve ücretsiz bir şekilde 3 taksite kadar bölebilirsiniz.
 • QNB Finansbank anlaşmalı üye iş yerlerinden taksitli alışverişler yapabilirsiniz.
 • Enpara kredi kartı Platinum Mastercard özellikte olması nedeniyle Mastercard’ın Platinum kartlar için sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz.
 • Öğrenciliği devam eden müşterileri de kredi kartına başvurabilmekte olup, müşterilerinin başvuru yapabilmek için öğrenci kimliği veya öğrenci belgesi göndermeleri gerekmektedir.

Enpara Kredi Kartı Kampanyaları

 • En az 2 adet otomatik ödeme talimatı veren müşterilerine Spotify ve Netflix harcamalarının %50’sini vadesiz TL hesabına iade etmektedir.
 • 31 Aralık 2019’a kadar Karakterdukkani.com’dan yapacağınız tüm alışverişlerinize anında %15 indirim sunmaktadır.
 • Ayın enparalısı olmanız halinde birikim hesaplarınıza %1 ek faiz fırsatı vermektedir.
 • Enpara kredi kartı kullanan müşterilerinin birikim hesaplarına %1 ek faiz vermektedir.
 • QNB Finansbank, Denizbank ve TEB ATMlerinden ayda 3 defa ücretsiz işlem yapabilirsiniz.

Ayın Enparalısı Nedir?

Bankacılık alanında müşterilerine en iyi hizmeti sunan tek banka şüphesiz enpara’dır. Yaptığı onlarca kampanya dışında enpara’yı sık kullanan müşterilerine ayrıca teşekkür etmek amacıyla ayın enparalısı uygulamasını başlatmışlardır. Ayın enparalısı uygulaması ile bazı kampanyaları kullanmaya hak kazanırsınız. Ay içerisinde altta bulunan bankacılık işlemlerinden en az 5 tanesini gerçekleştiren müşterileri o ay boyunca ayın enparalısı olmaktadır. Nasıl ayın enparalısı olurum? diye soran müşteriler için gerekli noktaları altta belirttik.

 • Banka hesaplarınıza en az 100 TL para girişi
 • Banka hesaplarınızdan en az 100 TL havale/eft işlemi
 • En az 100 TL’lik kredi kartı borç ödeme işlemi
 • En az 1 defa enpara kredi kartı veya encard ile harcama işlemi
 • En az 1 adet fatura ödeme işlemi
 • En az 1 defa ATM’den para çekim işlemi
 • En az 1 adet cep telefonu TL yükleme işlemi
 • Önceki ay boyunca toplam mevduatınızın her gün en az 5.000 TL olması
 • Önceki ay kredi taksidinizin düzenli ödenmiş olması