Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

tarafından
136
Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

BDDK tarafından yapılan düzenleme sonrasında tüm bankalar aidatsız kredi kartı ürünü bulundurmak zorundalar. Eğer aidatlı kredi kartı sahibiyseniz bankanız ile iletişime geçerek aidatsız kart talebinizi iletebilirsiniz. Aidatsız kredi kartı için yeniden bir başvuru oluşturulacağı için aynı limit ile kredi kartınız onaylanacaktır ve eski kartınız talebiniz doğrultusunda kullanıma kapatılacaktır. Aidatsız karta geçiş esnasında mevcut kartınızın borcunu tamamen ödemeniz istenebilmektedir. Borç ödemenizi yaptıktan sonra başvurunuzu almak isteyebilirler bu gibi durumlarda borcunuzu ödeyip aidatsız karta geçebilirsiniz. Aidatlı Kredi Kartınızdan aidatsız karta geçiş sırasında limitinizde düşüş veya yükseliş gibi konu bankanıza bağlı olsa da genelde limit değişikliği yapılmadan geçilmektedir.
Aidatsız Kredi Kartı’nı artık tüm bankalar vermeye başladığı gibi, ilk kredi kartı başvurunuzu da aidatsız kredi kartı olarak yapabilirsiniz.

Enpara.com Aidatsız Kredi Kartı

Aidatsız kartlar arasında en avantajlı kredi kartlarından birisi olan Enpara Kredi Kartı, gümüş renge sahip kart görünümü ile bile çok güzel bir kredi kartıdır. Enpara.com aidatsız kredi kartında 6 ay boyunca 10 TL ve üzeri 10 işleminiz olması halinde 7. ay içerisinde vadesiz TL hesabınıza 100 TL aidat yatırmaktadır. Enpara bu kampanyaya sahip ilk ve tek banka olma statüsünü halen korumaktadır.Eğer QNB Finansbank kredi kartınız var ise ortak limit olarak açılmaktadır. Enpara Kredi Kartı temassız işlemlere ve nakit avans işlemlerine açıktır. Enpara.com üzerinden Enpara Aidatsız Kredi Kartı‘na başvurabilirsiniz.

İş Bankası Aidatsız Kredi Kartı

Maximum özelliğe sahip Maximum Aidatsız Kart ile; yıllık kart ücreti ödemezsiniz, Maximum üye işyerlerinden MaxiPuan ve taksit ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Nakit avans ve 12 aya kadar taksitli nakit avans çekebilirsiniz. İş Bankası Aidatsız kredi kartını temassız olarak kullanamazsınız, ilave maxipuan, ilave taksit/erteleme ve hediye ürün kampanyalarından faydalanamazsınız. Hemen başvurmak için AİDATSIZ bir boşluk T.C. Kimlik numaranızı yazıp 4402’ye sms göndererek başvurabilirsiniz. Örnek: “AİDATSIZ 11111111111” yazıp 4402’ye gönderebilir başvuru sonucunu bir kaç dakika içerisinde SMS yoluyla alabilirsiniz.

Garanti Bankası Aidatsız Kredi Kartı

Garanti Bankası Aidatsız Kredi Kartı tartışmasız en çok puan veren ve indirimli harcama kampanyalarına sahip olan bonus kartlardandır. Bonus Flexi ile harcamalarınıza puan kazanırsınız, taksitli nakit avans ve harcama taksitlendirme yapabilirsiniz. Faiz ve işlem ücretleri bonus kartlar ile aynıdır. Aidatsız Kredi Kartı için 444 0 333 Alo Garanti veya Garanti internet sitesi üzerinden başvurabilirsiniz.

Yapı Kredi Aidatsız Kredi Kartı

World özelliğe sahip Yapıkredi Aidatsız Kredi Kartı temassız özelliğe sahip olan ve aidat ödemek istemeyen müşteriler için hazırlanan özel bir karttır. Harcamalarınıza world puan kazanmaya devam edebileceğiniz, 12 aya varan taksitli nakit avans kullanabileceğiniz bir kredi kartıdır. Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerini 444 0 444 numaralı telefondan arayarak başvurabilirsiniz.

QNB Finansbank Aidatsız Kredi Kartı

Uzun yıllardır QNB Finansbank tarafından aidatsız kullanıma açık olan Fix Kart ile taksitli alışveriş, taksitli nakit avans ve nakit avans işlemleri gerçekleştirmenize olanak sağlar. Fix kart ile maalesef taksit erteleme ve sonradan taksitlendirme gibi işlemler için ek paket almanız gerekmektedir. İnternet bankacılığı veya mobil uygulama üzerinden artı paketler alarak nakit avans, taksit erteleme, taksitlendirme gibi işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. QNB Finansbank Aidatsız Kredi Kartı‘na başvurmak için QNB finansbank şubeleri veya çağrı merkezini kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Aidatsız Kredi Kartı

Vakıfbank’ın öğrenciler için çıkarttığı Vakıfbank Like Card ile harcadıkça worldpuan kazanabilir, like kampanyalardan faydalanabilir, peşinetaksit uygulaması ile peşin olarak alıp taksitlendirme işlemi yapabilirsiniz. Temassız özelliğe sahip Like Card, üniversite öğrencilerine öğrenci belgesi ile verilmektedir. Ayrıca harcama sözünüze istinaden ekstrenizde 150 TL’ye varan indirim gibi kampanyaları da mevcuttur. Kredi Kartı ekstrenizi e-ekstre olarak almanız halinde yıllık kart ücreti almazken, eğer ekstrenizi basılı olarak talep ederseniz yıllık 12 TL kart ücreti bulunmaktadır.

TEB Aidatsız Kredi Kartı

TEB Sade Kart ile kredi kartı aidatı ödemez, tek çekim harcamalarınızı 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Nakit avans çekebilir, peşin harcamalarınızı 30-60-90 güne kadar erteleyebilirsiniz. TEB Sade Kart ile haftaiçi 100 TL ve üzeri harcama yapmanız halinde haftasonu Tiyatro ve Sinema bileti harcamalarınızda %50 indirim kazanabilirsiniz. TEB Sade Kart’a en yakın TEB şubesinden veya TEB Çağrı merkezinden başvurabilirsiniz.